header

CookiesAccept

Upozornění: tato stránka používá cookies a podobné technologie.

Pokud nezměníte nastavení prohlížeče, souhlasíte s tím.

Rozumím

Založen Národní přípravný výbor 19. Světového festivalu mládeže a studentstva

V neděli 2 října  2016 byl z iniciativy Komunistického svazu mládeže založen Národní přípravný výbor 19. Světového festivalu mládeže a studentstva. První zasedání Národního přípravného výboru se konalo v Praze-Žižkov. Stalo se tak na základě výzvy 1. mezinárodní přípravné schůze tohoto festivalu, která se pod patronací Světové federace demokratické mládeže uskutečnila nedávno ve venezuelském Caracasu.

 

19. Světový festival mládeže a studentstva, který se uskuteční v říjnu příštího roku v ruském černomořském městě Soči, bude významným antiimperialistickým setkáním tisíců mladých lidí z celého světa s bohatým programem politických, kulturních i sportovních aktivit. Festival bude mimo jiné věnován 100. výročí Velké říjnové socialistické revoluce, 70. výročí uskutečnění prvního světového festivalu mládeže v Praze či 50. výročí zavraždění slavného latinoamerického revolucionáře Ernesta Che Guevary.

Pokud máte zájem o informace ohledně příprav české delegace na Světový festival mládeže a studentstva, neváhejte kontaktovat Komunistický svaz mládeže skrz e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři:
partneri-kscm
partneri-sckp
partneri-sos
partneri-wdfy
partneri-solidnet
partneri-ceske-mirove-hnutípartneri-festival
partneri-kcp

 partneri-stripkyzesveta

©  Komunistický svaz mládeže

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License .