header

CookiesAccept

Upozornění: tato stránka používá cookies a podobné technologie.

Pokud nezměníte nastavení prohlížeče, souhlasíte s tím.

Rozumím

Propagace komunismu - trestní čin?

Propagace komunismu – trestný čin v sazbě 8 let?! Po 16 letech „demokracie“ je to nemorální exces, který může vzejít pouze z osoby postižené stihomamem ze svého neúspěchu, a to konkrétně v práci politické, kde se šíří jako pohlavní choroba „užil si a následně onemocněl z nakaženého“.

To znamená ze zkorumpovaného, protunelovaného a křivého postoje pro politiku, která by měla být dělána pro blaho a zázemí občanů a prosperitu tohoto státu, ale po roce 1989 je to naopak. Za oněch čtyřicet let „totality“, jak je nazýván proběhlý čas vlády komunistické před rokem 1989, prošel náš zbídačený stát rozvojem prosperity a prestiže, ale hlavně klidným zázemím pro poctivé lidi a rodiny.

Pouze nespokojenost některých živlů, kteří jak před rokem 1989, tak ani poté až do dnešní doby měli a mají neustále problém pochopit, že každý režim a systém není na 100% dokonalý a přesně vyhraněný, a proto jejich persekuce byla a je na místě. Mimo tyto živly, které jsou zneužívány hlavními tahouny za drátky loutek, patří ještě k větší chátře, která dokázala pouze hanobit úspěchy komunistické vlády, ale svou činností propadli na celé čáře, jak je vidět na ukazateli zadluženosti státu, podniků, firem, osob a rodin a současně probíhajícím prodeji všech lukrativních výdobytků a hodnot, které vytvořila komunistická vláda. Ale „zaplať Pánbůh za to“, jinak by jsme patřili do zemí s hladomorem, (Evropská unie - není to náhodou novodobé RVHP?) ale pouze založená účelově a ne spolupracující mezi členskými státy, jako nechvalně známá podvodná hra „Letadlo“ s mnoha podvedenými se zákonem padajícího lejna na konci tohoto spolku.

Proč ustavující státy se „silnou a stabilní“ ekonomikou chtějí mezi sebe takzvané vyžírky (ČR, SR, Ukrajinu a další). Proč je v Německu nezaměstnanost přes 10% a stejně ve Francii, Belgii s celorepublikovými stávkami nespokojených občanů těchto silných států, kteří nám diktují pravidla EU, která mají být výhodná i pro nás? Takových příkladů je plno, ale abychom se vrátili o pár desítek let zpět, tak je jasné, že v systému kvalitních a důsledných opatření pro kontrolu osob a jejich trestné činnosti vznikaly některé nechutnosti, které nemůžou být tolerovány a musí být po zásluze potrestány, a to zákonnou formou. To znamená, že kdo jednal protiprávně, ať je odsouzen, ale osočovat podle ojedinělých případů další osoby, které v dobré víře a přesvědčení stály za dobrou věcí a tou je blaho ostatních, je ubohé, jelikož 16 let v opozici KSČM ukázala svůj postoj, demokratické chování a rozhodování a úspěch, jak ostatně vidíme v preferencích a názorech nejenom starších pamětníků, ale i ve všech generacích používající vlastní objektivní a zdravý rozum.

Miroslav Stavjař

{moscomment} 

Partneři:
partneri-kscm
partneri-sckp
partneri-sos
partneri-wdfy
partneri-solidnet
partneri-ceske-mirove-hnutípartneri-festival
partneri-kcp

 partneri-stripkyzesveta

©  Komunistický svaz mládeže

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License .